<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=173347" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Костадин Кос...

“Реал” вкара 6 гола преди реванша срещу “Барселона” (видео)

02 Април 2023
0 207

“Реал Мадрид” вкара 6 гола само няколко дни преди реванша срещу Барселонав турнира за Купата на Краля. “Белите” разгромиха “Валядолид” с 6:0 на “Сантяго Бернабеу”.

&#8220;Реал&#8221; вкара 6 гола преди реванша срещу &#8220;Барселона&#8221; (видео)

Това е най-убедителната победа за “Кралския клуб” от началото на сезона. Карим Бензема се отчете с хеттрик още преди да е изтекло и едно полувреме игра. Родриго също квара един гол преди почивката.

През втората част домакините намалиха оборотите и реализираха само две попадения. Те дойдоха в самия край, като първо Марко Асенсио вкара петия гол в мача, а крайното 6:0 оформи Лукас Васкес.

Автогол реши първото Ел Класико за Купата (видео)

“Барселона” също записа победа този кръг и то категорична с 4:0 като гост на “Елче”. Ел класико е тазя сряда на “Камп Ноу”. Първата среща в Мадрид завърши с победа на “каталунците” с 1:0.