<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=176236" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Роналдо със с...

“Севиля” разгроми “Манчестър Юнайтед” (видео)

21 Април 2023
0 317

“Севиля” разгроми “Манчестър Юнайтед” с 3:0 и се класира за 1/2-финалите в Лига Европа. Първият мач в Англия завърши при равенство 2:2.

&#8220;Севиля&#8221; разгроми &#8220;Манчестър Юнайтед&#8221; (видео)
източник: twitter

На “Рамон Санчес Писхуан” домакините не оставиха никакви шансове на своя съперник. Ен Несери откри резултата още в 10-ата минута след безобразна грешна на Хари Магуайър.

През втората част нищо на терена не се промени и имаше само един отбор, който търси гола. Лоик Боде вкара за 2:0, а крайния резултат оформи отново мароканския голмайстор на севилци Юсеф Ен Несери.

Така “Севиля”, който до този момент има 6 титли от турнира ще се бори за нов трофей, а в 1/2-финалите ще срещне “Ювентус”, който острани “Спортинг Лисабон”.

Фамозен автогол на Хари Магуайър препъна Ман “Юнайтед” (видео)