<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=208278" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Вкарахме 2 го...

Везенков и Сакраменто продължават положителната серия

20 Ноември 2023
0 480

Везенков и Сакраменто продължават положителната серия. “Кралете” записаха шестата си поредна победа в редовния сезон на НБА, предаде Sportal.bg.

Тимът се наложи със 129:113 над “Далас Маверикс” в зала “Американ Еърлайнс Сентър” в Тексас.

Александър Везенков се представи силно тази сутрин. Той прекара 13 минути на паркета, като се отличи със 7 точки, 1 борба, 1 асистенция и 1 чадър.

Връщането на Везенков в игра донесе победа на Сакраменто

С него на паркета Сакраменто направи страхотна серия, благодарение на която вдигна разликата до почти 20 точки и така реши мача в своя полза. Българският национал записа асистенция за тройка на Кийгън Мъри за 107:96, а в последните три минути от срещата той реализира седем поредни точки.

Отборът на треньора Майк Браун изглежда отлично и в защита, и в нападение. Това беше първият от общо двете поредни гостувания на “кралете”, като те отново излизат на паркета – срещу Ню Орлиънс Пеликанс в 3:00 часа тази нощ.

Сакраменто вече е на четвъртото място в класирането с баланс от 8-4.