<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=196660" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Лекари отчит...

България с втора поредна победа след обрат срещу Украйна (видео)

02 Септември 2023
0 500

Националният отбор на България по волейбол постигна втора подаредна победа на Европейското първенство. Този път успехът дойде след обрат срещу Украйна с 3:1 гейма.

БТА

Момчетата на Пламен Константинов започнаха по-слабо срещата и загубиха първия гейм с 20:25. Вторият беше може би най-силният за родните национали от началото на първенството и те успяха да го затворят след 25:17.

БТА

В третия гейм добрата игра продължи като България демонстрира стабилен сервизи блок, което доведе до успех с 25:20.

БТА

Пред пълната зала “Конгресна” на Двореца на културата и спорта във Варна мачът бе спечелен с 3:1 след 25:23 в четвъртия гейм.

България с първа победа пред феноменалната публика във Варна (видео)

Така след като започнахме със загуба от Испания с 1:3, България вече е на второ място в групата. Освен Украйна победихме и Финландия отново с 3:1.

БТА

Утре играем срещу Хърватия, а последния мач в групата е срещу фаворита Словения, който до този момент е с 3 победи от 3 мача.