<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=235339" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Българката, п...

Йоана Георгиева не успя да изгребе до финала в Париж

10 Август 2024
0 61

Йоана Георгиева не успя да изгребе до финала в Париж. Българската състезателка финишира на 7-о място в третата полуфинална серия, с което приключи участието си на големия спортен форум.

И днес имаме шансове за медали на Олимпиадата (програма)

Йоана Георгиева снимка: БТА/архив

Родната ни спортистка не успя да се класира за финалите на едноместен каяк на олимпийския турнир в Париж. Дебютантката на Игрите завърши с време 1:54.02 минути на дистанцията от 500 метра на гребния канал.

Българката не успя да стартира много убедително, като в началото на дистанцията се движеше на осма позиция, след това навакса едно място, но това се оказа недостатъчно, за да продължи напред.

Ние се гордеем с родната ни спортистка! Поздравления за постижението, Йоана! Прославяш България!