<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=191192" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Горчив дебют ...

Българският шампион се препъна в този на Словения (видео)

27 Юли 2023
0 82

“Лудогорец” и “Олимпия” Любляна направиха 1:1 в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Снимка: Мехмед Азиз/БТА (ПБ)

Гостите откриха чрез Елшник в 13-ата минута. Десподов можеше да изравни, но ударът му от фаул срещна напречната греда.

Доминик Янков направи 1:1 в края на първата част. През второто полувреме пропуск направи Матиас Тисера, а напречната греда отново беше помощник на гостите след удар с глава на Спас Делев. Попадение на Матиас Тисера бе отменено за засада.

“Лудогорец” купи капитана на “Левски” за над един милион

Така българският шампион се препъна в първия мач, но нищо не е изгубено, защото след седмица е реваншът в Словения.