<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=231940" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Вижте едни от...

Драматичният мач Испания-Германия не се е разминал без последващи скандали (видео)

07 Юли 2024
1 2800

Драматичният мач Испания-Германия не се е разминал без последващи скандали. Помощникът на селекционера на Германия е изразил доста цветисто недоволството си от главния съдия.

Непълнолетен футболист може да донесе до 30 000 евро глоба за Испания

Домакинът Германия отпадна на четвъртфиналите след загуба от Испания с 1:2 след продължения. Ситуацията в 106-а минута предизвика много полемики, след като топката се отби в ръката на Кукурея след удар на Мусиала, но реферът Антъни Тейлър не посочи бялата точка. Така главният съдия не отсъди дузпа в полза на Германия при ситуацията.

Това предизвика сериозно напрежение по време и след мача. Според “Билд” асистентът и бивш национал – Сандро Вагнер, е нахлул в стаята на съдиите след края на срещата, като e бил чут ясно да обижда английския рефер Антъни Тейлър.