<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=189270" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Световно пър...

Футболистка от Южна Корея вкара уникален гол (видео)

13 Юли 2023
0 2803

Футболистка от Южна Корея вкара уникален гол. Това попадение трябва да се гледа просто отново и отново. Така не може да се изиграе и на компютърна игра.

Световно първенство по гонки с охлюви се проведе в Англия (видео)

Женският футбол придобива все по-голяма популярност не само в Европа, а и в Азия. Преди няколко дни се изигра приятелската среща между националните отбори на Южна Корея и Хаити. Тя е част от подготовката на двата отбора за наближаващото Световно първенство.

В 81-ата минута в центъра на вниманието влезе Джанг Сей-Ги, която реализира победното попадение за 2:1.

Топ

Корейката направи страхотен шут от над 30 метра, а топката попадна в горния ляв ъгъл на вратата на Техус. Попадението получи хиляди харесвания и коментари в социалните мрежи.

Очакванията са, че Световното първенство за жени ще счупи рекордите по посещаемост.

То започва на 20 юли и ще продължи до 20 август, като домакини на Австралия и Нова Зеландия.

Хаити е в една група с Англия, Дания и Китай, а Южна Корея ще спори с Колумбия, Мароко и Германия.

Източник: dsport