<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=175185" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Феноменален ...

Головата машина на “Реал” остави шансове на “Челси” (видео)

13 Април 2023
0 143

Головата машина на “Реал” остави шансове на “Челси”. “Белите” очаквано спечелиха първия четвъртфинален мач от Шампионската лига срещу “Челси”. Това обаче можеше да се случи и с по-изразителен резултат от крайното 2-0. Още едно постижение за историята направи Карим Бензема, а другият голмайстор в мача бе Марко Асенсио.

Image
Снимка: ESPN

Макар и да не го направи с точно такава доминация, каквато видяхме от брилянтния Манчестър “Сити” във вторник вечерта, “Реал” Мадрид се представи комфортно като европейски шампион при победата с 2:0 над “Челси”. Головете на Карим Бензема и Марко Асенсио поставиха “Лос бланкос” в наистина доминираща позиция в двубоя, дори и при положение, че ответният мач предстои на “Стамфорд Бридж” след седмица.

Холанд и компания унижиха “Байерн” (видео)

Победата не е толкова убедително, колкото можеше да бъде. “Кралският клуб” избра да контролира мача, като държи противниците си на разстояние. Създаваше се чувството, че когато испанските шампиони искаха да отбележат… те го правеха. Резултатът бе открит от Бензема в 22-ата минута на мача. За него това е четвърти гол в последните му три мача.

Крайният резултат оформи Марко Асенсио след подаване на Винисиус. За Асенсио това е девети гол в Турнира на богатите след като се е появил като резерва. Това е с два повече от всеки друг играч в историята на турнира. И докато резултат от 2-0 не изглежда непреодолим за “Челси”, то “сините” от Лондон ще трябва да покажат коренно различно лице на реванша след седмица на “Стамфорд Бридж”, ако искат да имат шанс срещу европейския шампион.

Головата машина на “Реал” остави шансове на “Челси”