<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=230727" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Забавните пр...

И Мбапе не успя да помогне на Франция

25 Юни 2024
0 137

И Килиан Мбапе не успя да помогне на Франция. Сблъсъкът с Полша в мач от група „D“ на UEFA EURO 2024 завърши 1:1. “Петлите” отново демонстрираха немощ в атака, което им коства попадането в убийствен поток в елиминационната фаза, пише Gong.bg.

Мбапе откри резултата от дузпа в 56-ата минута. Това бе първи гол на френския футболист на турнира. В 79-ата минута Роберт Левандовски изравни от нов наказателен удар.

Така Австрия спечели групата с 6 точки, след като победи с 3:2 Нидерландия. Франция е втора с пет пункта, докато “лалетата” остават трети с 4. Полша беше елиминирана още преди този мач, но си тръгва с достойнство и една точка в актива си.

Снимка: стопкадър/видео

Второто място отреди на възпитаниците на Дидие Дешан поток с Германия, Испания и Португалия в елиминационната фаза. Килиан Мбапе се завърна в състава, след като счупи носа си срещу Австрия, но това не помогна на неговия отбор.

Има ли прилика Килиан Мбапе с костенурките нинджа? (видео)