<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=168950" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Арестуваха л...

Испански полицаи пребиха турски фенове без причина (видео)

10 Март 2023
0 272

Испански полицаи пребиха турски фенове без причина. Това се вижда на видео, споделено от зрител от агитката на “Фенербахче”. Турският гранд снощи излезе срещу “Севиля” в първи мач от осминафиналната фаза на турнира Лига Европа. Известни с буйния си нрав, този път балканските фенове станаха жертва на наглед непредизвикана агресия.

Снимка: Twitter

На кадрите ясно се вижда как фен е издърпан от въоръжени и добре екипирани униформени. След като той пада от трибуната на земята, двамата членове на органите на реда вадят палки и започват да удрят турския запалянко в различни части на тялото. Това не остана незабелязано и от организираната агитка на “Фенербахче”. От фракция на тима разпространиха клип с последствията от побоя.

Освен боя по трибуните, “фенерите” изядоха такъв и на терена. Въпреки силната си игра, турският гранд загуби с 0-2 гостуването си на “Севиля”. И двете попадения паднаха през второто полувреме. Резултатът откри Жоан Жордан в 56-ата минута, а Ерик Ламела удвои в 85-ата. Реваншът е след седмица на стадион “Шукрю Сарачолу” в Истанбул и се очаква зарядът по трибуните да бъде огромен.

Бивш треньор в А група взе купа в Гана – забраниха му да води отбора (видео)

Снощи се изиграха и другите седем мача от надпреварата. Манчестър “Юнайтед” обезсмисли реванша срещу “Бетис” след победа с 4-1. “Ювентус” също направи крачка към продължаването напред, надвивайки “Фрайбург” с 1-0. “Арсенал” не успя да победи “Спортинг” Лисабон, но при 2-2 пренесе срещата на “Емиратс”. В Лигата на конференциите пък “Уест Хям” не срещна проблеми и закрачи към четвъртфиналите след успех с 2-0 над АЕК Ларнака.