<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=177719" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Едва ли осемт...

Клоп се контузи при бурна радост след гол (видео)

01 Май 2023
0 138

Мениджърът на “Ливърпул” Юрген Клоп се контузи при радостта от победен гол. Германецът се зарадва толкова бурно след като Диого Жота отбеляза срещу “Тотнъм” за 4:3 в среща от 34-ия кръг на Висшата лига.

източник: diemasport2

Клоп изтича до четвъртия съдия, извика в лицето му, а при връщането си към скамейката се държеше за лявото бедро и явно е получил разтежение, при спринта до рефера.

Треньорът на “Ливърпул” празнува вкарване на дузпа преди Салах да я изпусне (видео)

Самият двубой се превърна в истински трилър и това отприщи реакцията на ексцентричния мениджър на домакините.

“Ливърпул” поведе с 3:0 само за 15 минути игра. “Тотнъм” показа истински характер и успя да стигне дo 3:3. Като изравнителният гол падна в 93-та минута. Но секунди по-късно “червените” отново имаха преднина в резултата.