<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=165063" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Газпром" вди...

“Лудогорец” победи белгийци и гледа смело напред в Европа (видео)

17 Февруари 2023
0 165

“Лудогорец” победи “Андерлехт” и гледа смело напред в Европа. “Орлите“ се наложиха с 1:0 в първи мач от 1/16-финалите в турнира Лига на Конференциите. Единственият гол в мача отбеляза бразилският нападател на родния шампион Игор Тиаго.

&#8220;Лудогорец&#8221; победи белгийци и гледа смело напред в Европа (видео)
източник: twitter

Двата отбора си разделиха по едно полувреме. През първата част, единственият български представител останал в евротурнирите имаше преимущество и пропусна няколко добри положения. Все пак гол падна и то още в началните минути. В деветата, Кирил Десподов центрира в наказателното поле и Тиаго с глава прати топката в мрежата.

Лудогорец със сериозен трансфер

През второто полувреме гостите от Белгия определено промениха своята игра и също създадоха напрежение пред вратата на “Лудогорец”. Най-чистото положение пред тях се откри за Бенито Раман, но нападателят не успя да преодолее Серджио Падт.

Така “орлите“ взеха преднина преди реванша, който ще се играе следващата седмица в Брюксел.