<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=191998" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Ето колко дъл...

Пропусната дузпа и червен картон срутиха мечтата на Лудогорец (видео)

01 Август 2023
0 243

Пропусната дузпа и червен картон срутиха мечтата на Лудогорец за влизане в групите на Шампионската лига. Шампионът на България допусна загуба с 1:2 при визитата си на Олимпия Любляна и след 1:1 в Разград отпада във втория квалификационен кръг.

Снимка: Мехмед Азиз/БТА (ПБ)

Големите грешници се казват Кирил Десподов и испанецът Сон. Първият пропусна дузпа в 102-ата минута, която щеше да прати двубоя в продължения. Десният защитник пък си изкара глупав директен червен картон. Той удари с глава противник 10 минути преди края при резултат 1:1.

“Орлите” успяха да поведат в резултата още в 15-ата минута, когато Кирил Десподов вкара от пряк свободен удар. 180 секунди по-късно Олимпия възстанови равенството с попадение на Елшник. Отново крилото на домакините бе точен в 92-ата минута, за да оформи крайния резултат 2:1 в полза на словенците.

Българският шампион се препъна в този на Словения (видео)