<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=211944" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Левски" отхв...

Пуснаха Везенков за малко в игра, но “Сакраменто” записа победа

23 Декември 2023
0 91

Пуснаха Везенков за малко в игра, но “Сакраменто” записа победа. Българинът записа само шест минути при домакинската победа на “Сакраменто кингс” над “Финикс сънс” със 120:101 в мач от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА).

Александър Везенков беше използван много малко от треньора Майк Браун. Той се появи на паркета за четири минути във втората четвърт, когато вкара и единствения си кош. Везенков беше точен при стрелба за три точки.

Треньорът на “Сакраменто Кингс” хвали Александър Везенков

Пуснаха Везенков за малко в игра, но &#8220;Сакраменто&#8221; записа победа

Българинът беше пуснат и за финалните две минути на срещата, когато овладя борба.

Силен мач за “кралете” изигра центърът Домантас Сабонис, който завърши с “трипъл-дабъл” – 28 точки, 11 борби и 11 асистенции. За “Финикс” Кевин Дюрант вкара 28 т.

“Сакраменто” е четвърти в Западната конференция с актив от 17 победи и десет загуби. “Финикс” допусна 14-то поражение в 28 срещи.