<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=204984" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Хари Кейн вка...

Рецитал на Белингам реши “Ел Класико” в полза на “Реал Мадрид”

28 Октомври 2023
0 495

“Реал Мадрид” спечели най-големия клубен двубой в света – “Ел Класико” срещу “Барселона”. Двубят се игра на “Монджуик”, а “Кралският клуб” победи с 2:1.

В герой за “белите” се превърна Джуд Белингам. Англичанинът изнесе рецитал на “Барселона” през втората част и отбеляза и двата гола. През първото полувреме Илкай Гюндуган бе извен каталунците напред в резултата. Барса удари и 2 греди Фермин и Мартинес нямаха късмет пред гола.

Рецитал на Белингам реши &#8220;Ел Класико&#8221; в полза на &#8220;Реал Мадрид&#8221;
(AP Photo/Joan Monfort)

С този успех “лос бланкос” се изравниха отново на върха с “Жирона”, а Барса вече е на 4 точки зад тях. Белингам вече има 13 гола в 13 мача от началото на сезона. Освен това Джуд отбеляза попадение при своя дебют за “Реал” в Ла Лига, в Шампионската лига и в “Ел Класико”.

Маймунски жестове към звезда на “Реал Мадрид”