<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=224123" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Баскетболист...

Сакраменто с Везенков падна лошо и сезонът завърши за тях (видео)

20 Април 2024
0 891

Сакраменто с Везенков падна лошо и сезонът завърши за тях. Те играха бараж за плейофите срещу Ню Орлиънс Пеликанс и загубиха.

“Кралете” отстъпиха с 98:105. Саша Везенков пък записа 10 минути, 2 точки и 2 борби.

УЕФА разследва български мач за предполагаема договорка

Интересно е, че в първата четвърт от срещата зрителите видяха доста завързана игра, буквално резултатът се движеше кош за кош. Дори момчетата на Майк Браун поведоха с 23:22. Последва тотална доминация на “пеликаните”. На моменти разликата беше 20 точки.

Тимът на Ню Орлиънс се превърна иначе в тотален кошмар за Везенков и неговите съотборници този сезон. Двата отбора играха шест мача, като и шестте бяха загубени от Сакраменто.

Какво предстои?

Сега за играчите на Сакраменто предстои дълга почивка. Вероятно Везенков ще се върне в България за известно време и се очаква неговото бъдеще да се реши. Той сподели по-рано през сезона, че не е особено щастлив в САЩ. Треньорът Майк Браун му даде много малко шансове, а в мачовете често се вижда, че съотборниците му не подават кой знае колко.

Стискаме палци на Саша всичко да се нареди за него по най-добрия начин. Ще се радваме да продължи в най-силното баскетболно първенство, дори и в друг тим, който да оцени неговите качества.