<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=192400" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Левски" побе...

Сепси разгроми ЦСКА и го изхвърли от Европа (видео)

03 Август 2023
0 101

Румънският Сепси разгроми ЦСКА и го изхвърли от Европа. Отборът от северната ни съседка победи с 4:0 и с общ резултат 6:0 продължава към третия квалификационен кръг на Лигата на Конкуренциите.

cska.bg

ЦСКА бе воден от новия си треньор Нестор Ел Маестро, който замени Саша Илич след първата среща между двата отбора и загубата с 0:2 на стадион “Българска армия”.

Новият наставник на ЦСКА отново е сърбин

Сепси записа напълно заслужен успех. Козмин Матей откри резултата от дузпа в 19-ата минута. Резултатът се запази така до средата на втората част. Тогава Аднан Аганович удвой преднината на румънците.

Останилите попадения за домакините дойдоха в последните минути. Първо Роланд Варга покачи на 3:0. А крайното Исник Алими оформи разгромното 4:0.