<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=225808" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: От фен до мен...

След зашеметяваща победа Реал Мадрид ще се бори за титлата в Шампионска лига (видео)

09 Май 2024
0 166

След зашеметяваща победа Реал Мадрид ще се бори за титлата в Шампионска лига. Тимът отново се класира на финал, след като разгроми “Байерн” (Мюнхен) с 2:1.

На своя стадион “Сантяго Бернабеу” 14-кратните шампиони на Европа постигнаха зрелищен обрат.

Нова промяна при връчването на шампионския трофей от Ла Лига на Реал Мадрид

Алфонсо Дейвис изведе “Байерн” напред с красив гол в 68-ата минута. В самия край обаче “Реал” стигна до успеха с два гола на резервата Хоселу. В 88-ата той се разписа след груба грешка на Мануел Нойер, а в първата минута на добавеното време реализира от близко.

“Реал” стига до 18-тия си финал в турнира и ще се бори за първа титла от 2022 г. Във финала на 1 юни на “Уембли” съперник на испанския отбор ще бъде “Борусия” (Дортмунд).