<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=173029" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: 17-годишната С...

Злато и за ансамбъла по художествена гимнастика на Световната купа в София

01 Април 2023
0 449

Злато и за ансамбъла по художествена гимнастика на Световната купа в София! След като вчера бяха на трета позиция във временното класиране, днес момичетата в състав Женина Трашлиева, Рейчъл Стоянов, София Иванова, Камелия Петрова и Радина Томова изиграха много добре смесеното съчетание с 2 топки и 3 ленти и с оценка от 32.700 грабнаха шампионската титла!

По-рано днес злато в многобоя спечели и Стилияна Николова. Ева Брезалиева се класира на 6-та позиция. Утре предстоят финалите на отделните уреди.

17-годишната Стилияна Николова спечели Световната купа по художествена гимнастика