<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=189569" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Исторически ...

Българският футбол се завърна с украински и френски голове (видео)

14 Юли 2023
0 135

Българското футболно първенство се завърна. Сезон 2023/2024 бе подновен с двубой между “Пирин” Благоевград и “Берое” Стара Загора.

Снимка: Красимир Николов/БТА (ПК)

Гостите победиха с 2:1. “Орлетата” поведоха в резултата през първата част, когато Данило Кондраков отбеляза първия гол през тази кампания. Украинецът се разписа след изпълнение извън наказателното поле.

Милиони очакват българските отбори

Френският нападател на Берое Вини Трибуле обаче изравни в даденото продължение на първата част. Отново той вкара и втори гол след почивката, с което осигури трите точки за своя отбор.

Берое е изцяло нов отбор след като лятото клубът бе закупен от аржентинска компания и в момента треньорът също е “гаучос” – Густаво Араголаса, а голяма част от състава на заралии са южно американци.