<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=175404" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: MVP Везенков и...

Футболист се скара с треньора – остана без екип, когато трябваше да влезе (видео)

14 Април 2023
0 353

Футболист се скара с треньора – остана без екип, когато трябваше да влезе. На куриозна сцена станаха свидетели феновете на “Ювентус”. По време на мача между любимия им тим и “Спортинг” Лисабон футболистът на “старата госпожа” Леандро Паредес се отказа неподготвен, когато трябваше да се появи в игра.

Image
Стопкадър: bTV Action

Паредес влезе в новините преди няколко дни, когато влезе в спор с треньора на тима Максимилиано Алегри. Претенциите на футболиста бяха за малкото минути, които той получава на терена. Поради тази причина той подари игровия си екип на фен по време на загрявката за вчерашния двубой. Аржентинецът не подозираше, че може да да се появи в игра и бе шокиран, когато това трябваше да се случи.

Фамозен автогол на Хари Магуайър препъна Ман “Юнайтед” (видео)

В 85-ата минута световният шампион с родината си чу името си и трябваше да се подготви да се появи на терена. С изненада той установи, че игровият му екип не е на него и се наложи да спринтира до съблекалнята, за да облече нов такъв. Това, разбира се, не се хареса на Алегри. Все пак смяната бе извършена и аржентинецът изигра около 8 игрови минути.

“Ювентус” спечели първият четвъртфинал от турнира Лига Европа с 1-0 и взе аванс преди реванша в Лисабон. Единственото попадение в мача отбеляза влезлият също от пейката Федерико Гати в 73-ата минута. Мачът ще бъде запомнен с героичните спасявания и на двамата вратари. За “Ювентус” това е единственият шанс за трофей този сезон.