<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=174930" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Григор започ...

Холанд и компания унижиха “Байерн” (видео)

12 Април 2023
0 181

“Манчестър Сити” нанесе една от най-унизителните загуби на “Байерн Мюнхен” в Шампионската лига. “Гражданите” се наложиха с 3:0 в първи 1/4-финал.

Холанд и компания унижиха &#8220;Байерн&#8221; (видео)
източник: twitter

Домакините имаха тотално превъзходство през целия мач, а гостите от Германия направиха изключително много грешки най-вече в дефанзивен план. Родри откри резултата с прекрасе удар в средата на първото полувреме.

През втората част “Сити” настъпи още повече “педала на газта” и стигна до нови да гола. Първо се разписа Бернардо Силва. Крайното 3:0 оформи Ерлинг Холанд.

За норвежецът това беше 45-о попадение от началото на сезона. Постижение, което не е правено до сега от играч от Премиър лийг. Освен това “Манчестър” записа 25-и пореден мач без загуба като домакин в шампионската лига. Най-дългата серия на английски отбор в турнира.

Реваншът между двата отбора е на 19 април в Мюнхен.