<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=198662" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Тежка контуз...

Късна драма донесе донесе точка на “Орлите” срещу “Канарчетата” (видео)

16 Септември 2023
0 212

“Лудогорец” и “Ботев” Пловдив завършиха 2:2 в двубой от 9-тия кръг на Първа лига. “Орлите” стигнаха до равенство с гол в 99-ата минута дело на Якуб Пьотровски с глава.

Късна драма донесе донесе точка на &#8220;Орлите&#8221; срещу &#8220;Канарчетата&#8221; (видео)
Снимка: Мехмед Азиз/БТА (ПБ)

Преди почивката домакините взеха преднина в резултата след точно изпълнена дузпа от страна на Оливие Вердон.

През втората част “канарчетата” с много добра игра стигнаха до пълния обрат в резултата. Първо Ивелин Попов отбеляза след солова акция.

Красиан Колев пък с хубав далечен удар реализира второто попадение за гостите. И когато се виждаха с трите точки в своя актив и стрета поредна победа, “жълто-черните” допуснаха гол. Той дойде от корнер и бе дело на Пьотровски. Така новият наставник на “Ботев” Душан Керкез дебютира с равенство начело на отбора.

“Лудогорец” официално продаде Десподов (видео)