ЦСКА си направи харакири на "Армията" срещу ЦСКА 1948 (видео)

03.06.2023 г.
19
0

ЦСКА и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 в двубой от 34-я кръг на Първа лига. Домакините изпуснаха дузпа в 102-та минута на двубоя, с което буквално си направиха харакири в борбата за титлата.

Снимка: Минко Чернев/БТА (ПБ)

Големият грешник за ЦСКА се казваше Иван Турицов. Защитникът застана зад топката, но не уцели вратата от 11-те метра. Така с това равенство преднина на "червените" пред "Лудогорец" е 2 точки, но пък "орлите" са с мач по-малко и при победа над "Левски" ще оглавят класирането мач преди края.

Резултата на стадион "Българска Армия" откри Енес Махмутович с гол в 40-та минута. В самия край на полувремето Педриньо с хубав далечен шут изравни. С точката ЦСКА 1948 остава на трето място с 2 повече от преследвача "Левски".

ЦСКА към БФС: Обслужват се едни и същи персонажи, а футболът ни продължава да затъва