Още един “юнак” на пътя се похвали с видеоклип, показващ как хвърчи с 200 км/ч в участък, където максималната разрешена скорост е 50 км/ч. Високата скорост е развита до разклона за кв. „Речица” в Сливен, съобщава NOVA. Шофьорът заснел клипа и го публикувал в социалните мрежи, но след това го премахнал заради получени критики.
„За нас е ясно кой е извършителят, но за да бъде санкциониран, ни трябват повече факти и обстоятелства”, посочи началникът РУП-Сливен Димитър Кикьов. По думите му мъжът е системен нарушител и има десетки провинения на пътя. Шофьорската му книжка е отнемана за 2 г., защото отказал да даде проба за употреба на наркотици. Към момента тя е възстановена.
„Отсечката е поставена под контрол, защото на нея се правят сериозни нарушения. Засякохме скорости от 181 и 184 км/ч при ограничение от 90”, добави Кикьов. На един от изходите на града, където ограничението е 70 км/ч, нарушител минал със 170. От полицията уточниха, че наблюдават както социалните мрежи, така и сигналите на граждани.
Поредният “мъжага” на пътя с множество нарушения и отнемана книжка, който ни показва колко струват за него законите и наказанията. Очевидно е, че не го е грижа и за здравето и живота на другите, докато хвърчи с безумна скорост в населено място посред бял ден.
Такъв човек не заслужава да има нито книжка, нито кола и затова се надяваме полицията да му отнеме и двете.
Мъж се хвали в TikTok с шофиране с над 300 км/час (видео)
Емрах Стораро качи ново клипче на гонка с коли с над 250 км/ч (видео)
Фолкпевицата, шофираща с 300 км/ч: Клипчето било свалено от интернет (видео)
Скъпи приятели, подавайте ни сигнали на gospodari.com, за да можем заедно да се борим срещу безрасъдното поведение на пътя.