<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=200359" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Случай на рас...

Роналдо с нов умопомрачителен рекорд – над 1000 мача без загуба

28 Септември 2023
0 135

Роналдо с нов умопомрачителен рекорд – над 1000 мача без загуба. Кристиано Роналдо постави рекорд за 1000 мача без поражение в кариерата си, а “Ал-Наср” спечели с 2:0 срещу “Персеполис” в мач от Шампионската лига на Азия. Двубоят, изигран в вторник, се оказа с особено голяма стойност в богата кариера на португалската звезда.

Роналдо с нов умопомрачителен рекорд &#8211; над 1000 мача без загуба
(AP Photo/Vahid Salemi)

Кристиано Роналдо се отличи с впечатляващо постижение. “Ал-Наср” триумфира в сблъсъка си в Шампионската лига във вторник вечер. Португалската суперзвезда изигра 90 минути, преди да бъде заменен в добавеното време, по време на победата на своя тим с 2-0 над “Персеполис”. Въпреки че не успя да се разпише, 38-годишният футболист успя да счупи впечатляващ рекорд за пореден път.

Роналдо избухна с две попадения в голово шоу (видео)

С победата си в мача със саудитските гиганти Роналдо записа 1000 мача без загуба (победи и равенства) в клубната и международната си кариера. По време на тези мачове отборът на Роналдо е спечелил 776 и е направил 224 равенства – меко казано впечатляваща статистика.

“Ал-Наср” на Кристиано се възползва от численото си предимство срещу останалия с 10 души “Персеполис”. Мачът се игра на празния стадион “Азади” в Техеран. Победата дойде, след като Милад Сарлак от домакините бе изгонен седем минути след началото на второто полувреме. Тогава иранецът настъпи Роналдо по време на единоборство в средата на терена.