След разпореждането на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов, президентът на БФС Борислав Михайлов вече е на разпит, съобщава NOVA.
Преди минути шефът на футболната федерация бе видян да влиза в сградата на Антикорупционната комисия на пл. "Света Неделя" в столицата.

Нагли, по-нагли, най-нагли! (Коментарът на “Господарите”)
По-рано от държавното oбвинение съобщиха, че са се самосезирали по публикации, в които се разкриват нарушения и престъпления на ръководството и на президента на БФС. Разследването започна по разпореждане на Сарафов и бе възложено на Софийска градска прокуратура.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!