Дете падна от втория етаж на детска градина в Старозагорско (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.10.2023 5:40
371
0

6-годишно дете падна от втория етаж на детска градина в село Мирово, Старозагорско, съобщава NOVA. Инцидентът е станал преди няколко дни. Детето паднало през прозореца на тоалетната, споделят притеснените родители.

Майка на дете от групата каза, че директорката сама е закарала детето в болница.

Пореден случай на съмнения за насилие в детска градина – този път в Добрич (видео)

Родителите на пострадалото дете смятат, че има опит за прикриване на случая и първоначално им е било казано, че пострадалото дете е паднало по стълбите, защото е бутнато от друго дете.  

„Инцидентът е станал в понеделник, а на мен ми казаха чак в четвъртък. Казаха ми, че е паднало по стълбите”, заяви Димитър Мурджов, кмет на с. Мирово.

От община Братя Даскалови са направили проверка, но са призовали за търпение.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.