<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=170604" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Заради насил...

Грийнууд ще се жени за обвинилата го в побой и изнасилване Хариет, чакат и бебе

20 Март 2023
0 1187

Грийнууд ще се жени за обвинилата го в побой и изнасилване Хариет, чакат и бебе. Нападателят на “Манчестър Юнайтед” планира тази стъпка сериозно, пишат медиите на Острова.

Бербатов в компанията на легенди (снимка)

Грийнууд ще се жени за обвинилата го в побой и изнасилване Хариет, чакат и бебе

За 21-годишния младеж се говори често. Той бе обвинен в опит за изнасилване и нападение над приятелката му Хариет Робсън. Въпросните обвинения обаче бяха свалени миналия месец.

Има много спекулации относно бъдещето на талантливия футболист при “червените дяволи”. В клуба се води все още вътрешно разследване.

Наскоро младият нападател обяви, че половинката му е бременна и хвърли поредната бомба. Сега идват и плановете за сватбата.

Грийнууд ще се жени за обвинилата го в побой и изнасилване Хариет, чакат и бебе
Прочети повече Прочети малко

Коментари

  • коко

    21 Март 2023

    всеки си пати от акъла накрая

Реакции