Тази година 15-ти септември се падна на 17-ти. Всичко друго си бе на мястото, най-вече първокласниците!
Ето как мина и първият учебен ден в царството на средното образование.
А дали има стотми клас...И двеста класа да има, най-малките ще ги изкласят всичките...
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!