Агресия на пътя: Шофьор вади пистолет заради засичане (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.12.2015 13:40
114
0

Скъпи приятели, получихме видео от наш зрител, на което се виждат двама мъже, които се борят, а единият има и пистолет. Ето какво ни пише човекът, изпратил видеото:

 

"Това клипче го е заснел мой приятел. Когато го видях, прецених, че е най-добре е да ви го изпратя на вас, а не на органите на реда, защото както всички знаем, нищо няма да се случи! Затова ви го изпращам на вас. Видеото е заснето в ж.к. Люлин 7."

 

По всяка вероятност конфликтът е заради засичане на пътя. Такова се вижда накрая на видеото, когато хората отиват по колите си. 

 

Ако органите на реда все пак решат да свършат нещо и да направят проверка по случая, изписваме регистрационния номер на автомобила, чийто собственик изважда пистолет -

С 9998 ВХ. 

 

Ние от Gospodari.com сме на мнение, че агресията на пътя е изключително ненужна и всички подобни действия вредят на нашето общество. Призоваваме водачите не само да спазват Закона за движение по пътищата, но и да проявяват толерантност.  

 

ВИЖТЕ ОЩЕ - ЖЕНА СЕ ДВИЖИ НА ТРАМВАЙНАТА ЛИНИЯ В СОФИЯ

 

Изпращайте ни вашите авторски снимки и видеа на нашата платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме.

 

ШОФЬОРИ РИСКУВАТ ЖИВОТА СИ НА ЖП ПРЕЛЕЗ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.