Във видео в социалните мрежи, певицата Андреа изрази мнението си за предаването “Hell’s kitchen”, след като е гостувала като ВИП клиент. Във видеото тя изказва голямо си недоволство от цялостната организация. Но Андреа явно е забравила факта, че не отива на ресторант, а в риалити предаване. Вижте какви са коментарите на Андреа и защо е влязла в пряк спор с шеф Виктор Ангелов!
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!