Скъпи приятели, Gospodari.com получи поредното видео с поредната изцепка на български шофьор. Самият той е заснел видео, на което вдига над 200 км/ч. След това го е качил в социалната мрежа Фейсбук, за да се похвали на своите приятели.
Отново апелираме към това да се спазва Законът за движение по пътищата и да се шофира разумно!
ОТВРАТИТЕЛНО ШОСЕ, НО ТОЗИ ПЪТ НЕ В БЪЛГАРИЯ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!