Ето един малък сладур, който сигурно няма търпение да порасне, за да може да се храни като голям човек. Усилието на това малко сладко човече е наистина за уважение - не е лесно да си бебе и да се бориш с ябълка.
Ако и вие имате такова голямо съкровище в дома си, не се колебайте да ни го изпратите за нашата игра #СладкиБебета. Най-гледаните видеа ще получат тениски с нашето лого.
Не пропускайте още:
БЕБЕ СЕ ПЛАШИ ОТ ПРАХОСМУКАЧКА
БЕБЕ ЗАСПИВА, ДОКАТО ДЪРЖИ РЪКАТА НА МАМА
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!