Безумно: Мъж паркира в градинка в София и после не може да изкара колата (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
20.03.2017 13:36
73
0

Да караш в градинка и на всичко отгове да не можеш да излезеш от нея... Това не е сцена от комедия, а българската реалност.

 

 

Действието се развива в градинката до сградата по нервни болести в Александровска болница. А Йордан Иванов, който е снима видеото и го е пуснал във фейсбук групата "Забелязано в София" пише следното: "Въпросът е- До кога държавата ще позволява на столетници да управляват автомобили ? П.С до мен говори градинаря, човекът който цяла сутрин си оправяше градинката, прекопаваше и се грижеше за нея."

 

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.