Да караш в градинка и на всичко отгове да не можеш да излезеш от нея... Това не е сцена от комедия, а българската реалност.
Действието се развива в градинката до сградата по нервни болести в Александровска болница. А Йордан Иванов, който е снима видеото и го е пуснал във фейсбук групата "Забелязано в София" пише следното: "Въпросът е- До кога държавата ще позволява на столетници да управляват автомобили ? П.С до мен говори градинаря, човекът който цяла сутрин си оправяше градинката, прекопаваше и се грижеше за нея."
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!