Бойко Борисов даде пресконференция, в която, в своеобразен стил, обясни, че злонамерени опозиционни сили искат не толкова да свалят него от власт, колкото да попречат по пътя на евро-атлантическото развитие на България.
Не, че по-горното не може да е вярно, но това обяснение е твърде удобно и го чуваме вече за щяло и не щяло от Борисов.
Надяваме се само премиерът да не е започнал да отъждествява цивилизационния избор на българите със себе си, защото, въпреки всичко, България е била, е и ще бъде пълноправен член на европейското семейство, независимо кой е на власт.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!