Борисов отново оприличен на животно в Парламента. Едно от любимите занимания, забелязали сме, на депутатите, когато се качат на трибуната на Народното събрание, е да оприличават противниците си на животни.

Днес обаче Радостин Василев премина в митологично-анималистичното измерение, като призова в името на Бойко Борисов приказния герой Зайко-Байко.
В кулоарите Борисов отвърна с „Руди Гела“, известен прякор на Василев, и така продължи детинския сблъсък на уж зрели мъже.
Припомняме и други „тигри“, „заЯци от Банкя“ и „таралежи“, а накрая за десерт – Бойко Борисов се кара на журналистите в пост-борисовата политическа епоха.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!