Борисов пак тръгна с джипката, нарече "Отровното трио" "смрадливо" (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.07.2020 13:32
136
0

Премиерът отново се качи на джипката, за да посети района на Враца.

За контрапункт на скандиранията пред министерски съвет, той беше посрещнат с бурни овации от събралото се множество... е, не липсваше и поне един критик, колкото да му развали деня.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.