България не е в институционална криза. България е в ученическа драма между институциите, които се цупят като кисели тийнеджъри.
Всички съставки са налице – плюене зад гърба, студени погледи и сръдня, а накрая – неловко ръкостискане за пред хората.
s.jpg)
Е, институциите може да не работят съвсем както ни се иска, но поне ни върнаха в младините.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!