Валери Божинов отново запя в колата. Традиция стана нападателят на "Партизан" да пуска по едно музикално клипче всяка седмица.
Всеки път Божинов възпява различни хора. Този път възпява бившия си отбор "Левски", като отправя специален поздрав за треньора Елин Топузаков.
Под звуците на песента "Трепни" Валери поздравява и Веско Капитанчето, както и Киро Наблюдателчето.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!