Божинов пусна нов клип, този път възпява "Левски"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.02.2017 9:59
59
0

Валери Божинов отново запя в колата. Традиция стана нападателят на "Партизан" да пуска по едно музикално клипче всяка седмица.

 

Всеки път Божинов възпява различни хора. Този път възпява бившия си отбор "Левски", като отправя специален поздрав за треньора Елин Топузаков.

 

Под звуците на песента "Трепни" Валери поздравява и Веско Капитанчето, както и Киро Наблюдателчето.

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.