Братята ни - не можем с тях, не можем и без тях (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.03.2020 13:12
77
0

Отношенията към братята са онази необходима симбиоза между ярост и любов: "Той не спира да ме имитира, но е толкова сладък!"

Затова братлетата са перфектните другарчета, когато трябва да се извърши някоя пакост, но и идеалните изкупителни жертви, когато пакостта е причинила прекалено много щети.

Та така! Или най-добри приятели или най-зли врагове - и това, разбира се, за по 15 минути всяко.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.