Отношенията към братята са онази необходима симбиоза между ярост и любов: "Той не спира да ме имитира, но е толкова сладък!"
Затова братлетата са перфектните другарчета, когато трябва да се извърши някоя пакост, но и идеалните изкупителни жертви, когато пакостта е причинила прекалено много щети.
Та така! Или най-добри приятели или най-зли врагове - и това, разбира се, за по 15 минути всяко.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!