Живеем в глобализиран свят. Всеки е свободен да пътува, да гледа, да опознае. Но колкото и да търсиш по широкия свят, едва ли ще откриеш втори като Чичо Митко.
Той самият разбира добре днешния свят и още по-добре го коментира. Или както сам казва: "Светът е отворен навсякъде".
Дотук добре, но скучно. Даже много предвид възможностите на Стратега от Мировяне. Още със следващото изречение обаче той се върна в играта: "Половината глава - зад граница. Половината и по-малко - в България". Такъв си е - ту е смешен, ту е забавен. И винаги непредсказуем.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!