Служители на почистваща фирма в Бургас показаха странен начин да си вършат работата – помитат и събират сметта в лопатата, след което я хвърлят в тревата.
Така не се спестява много работа, усилията за събиране на сметта вече са вложени, а пък и няма да изхабиш повече калории, ако хвърлиш събраното в кофа, вместо в зелените площи.
Могат ли контрольорите в градския транспорт да се справят с нередовните роми? (ВИДЕО)
Да беше от мързел – да ги разбере човек; да беше скатавка – пак; но да свършат работата и накрая да я хвърлят в тревата е не само непочтено, а напълно безсмислено.
Дано на следващата им работа да са по-старателни.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!