Чистачки в Бургас метат и хвърлят събраното в тревата (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.05.2020 12:23
141
0

Служители на почистваща фирма в Бургас показаха странен начин да си вършат работата – помитат и събират сметта в лопатата, след което я хвърлят в тревата.

Така не се спестява много работа, усилията за събиране на сметта вече са вложени, а пък и няма да изхабиш повече калории, ако хвърлиш събраното в кофа, вместо в зелените площи.

Могат ли контрольорите в градския транспорт да се справят с нередовните роми? (ВИДЕО)

Да беше от мързел – да ги разбере човек; да беше скатавка – пак; но да свършат работата и накрая да я хвърлят в тревата е не само непочтено, а напълно безсмислено.

Дано на следващата им работа да са по-старателни.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.