Роми от Северозападна България си направиха интересен, но и опасен експеримент - да свирят на музикален инструмент, докато шофират.
Идеята не е лоша, когато автомобилът няма радио, но все пак апелираме това да не прави шофьорът. Спазвайте правилата за движение в летния сезон и не бъдете разсеяни!
Източник: Facebook/ Cvetan Ivanov
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!