Оказва се, че да се храниш е тежка и доста изморителна работа. Това дете е толкова уморено от всекидневното ядене, че заспива докато се храни.
Вижте още:
Оказва се, че да се храниш е тежка и доста изморителна работа. Това дете е толкова уморено от всекидневното ядене, че заспива докато се храни.
Вижте още:
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!