Динко Вълев се похвали, че си е купил пожарна (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.02.2017 15:07
204
0

Добре познатият ни герой Динко Вълев се похвали с видео във фейсбук, че си е купил пожарна кола. Не била скъпа, около 10 000 лева, казва самият Динко във видеото.

 

"От днес и пожари гася", това гласи постът му в социалните мрежи.

 

Машината е вече регистрирана и готова. Гледаме и не вярваме на ушите си.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.