Добре познатият ни герой Динко Вълев се похвали с видео във фейсбук, че си е купил пожарна кола. Не била скъпа, около 10 000 лева, казва самият Динко във видеото.
"От днес и пожари гася", това гласи постът му в социалните мрежи.
Машината е вече регистрирана и готова. Гледаме и не вярваме на ушите си.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!