Джип се врязва в магазин, две момчета оцеляват по чудо

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
20.12.2016 13:54
76
0

Скъпи приятели, наш зрител ни изпрати този клип. Случката се развива в София, а мястото е Сточна гара. Виждаме как две момчета с много късмет стоят до магазинче за алкохол и цигари.

 

Eто и текстът под видеото, публикуваме го без редакция:

 

"Вчера вечерта един джип катастрофира в нашия магазин. Наистина много лош късмет за нас, но ние ще го възстановим. Двете момчета пред магазина в момента на инцидента, обаче са супер късметлии и трябва да благодарят на Господ за това, че са още живи. В началото бяхме много ядосани заради случилото се, но след като гледахме записите от охранителните камерите, почувствахме огромно облекчение, защото няколко души можеше днес вече да не са сред нас. За щастие обаче на всички, тази катастрофа причини само материални щети. Вижте 0:45мин. от клипа"

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.