Бебетата понякога са много забавни. Смеят се, правят сладки муцунки и какво ли не.
Това бебе обаче ще ви изненада. То е толкова енергично, че не спира да се друга на стола си...при това с всичка сила....
Бебетата понякога са много забавни. Смеят се, правят сладки муцунки и какво ли не.
Това бебе обаче ще ви изненада. То е толкова енергично, че не спира да се друга на стола си...при това с всичка сила....
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!