В петък вечер светна коледната елха в София. Телевизиите отразиха събитието с голямо желание. Всички бяха единодушни, че елха има и тя е светнала. Дотук добре. Обаче сетне настана голямо объркване.
Всеки репортер, отразяващ елхата, извади своя собствена версия колко е голяма украсата й.
Едни измерваха гирляндите в километри, други в метри. После дойде ред и на лампичките. Всеки ги преброи както му изнасяше. То няма и кой да каже кое е истина и кое не.
Броил ли е някой лампичките на коледната елха в София? Ама наистина. Та затова - колкото и да ги кажеш, все ще е вярно.
На драгия зрител в такава ситуация му остава едно-единствено нещо. Избира си една телевизия и само нея гледа. И на нея вярва. Иначе съвсем ще се ошашави от лампички.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!