Елхата е една. Лампичките и - колкото реши телевизията.

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.12.2018 22:19
36
0

В петък вечер светна коледната елха в София. Телевизиите отразиха събитието с голямо желание. Всички бяха единодушни, че елха има и тя е светнала. Дотук добре. Обаче сетне настана голямо объркване. 

 

Всеки репортер, отразяващ елхата, извади своя собствена версия колко е голяма украсата й.

 

Едни измерваха гирляндите в километри, други в метри. После дойде ред и на лампичките. Всеки ги преброи както му изнасяше. То няма и кой да каже кое е истина и кое не.

 

Броил ли е някой лампичките на коледната елха в София? Ама наистина. Та затова - колкото и да ги кажеш, все ще е вярно. 

 

На драгия зрител в такава ситуация му остава едно-единствено нещо. Избира си една телевизия и само нея гледа. И на нея вярва. Иначе съвсем ще се ошашави от лампички.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.